Relacja z targów Autostrada – Polska 2017

Prezentacja pojazdów KAMAZ - wywrotki.

W dniach 9-11 maja w Kielcach odbywały się XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, podczas których nasza firma zaprezentowała swoje pojazdy typu wywrotka i pługo-piaskarka. Organizator podaje, że łącznie na targach pojawiło się 418 firm z 20 krajów, a także blisko 14 000 gości.

Autobagi Polska, wyłączny importer samochodów Kamaz, zaprezentował w Kielcach dwie, 3-osiowe ciężarówki z zabudowami smowyładowczymi. Jedna z nich, dodatkowo wyposażona została w ekwipunek do zimowego utrzymania dróg firmy OZamet.

Prezentowane wersje pojazdów KAMAZ podczas targów to:

  • wywrotka 1W, napęd 6×6, DMC 22 500 kg, max. ładowność 12 000 kg, 310 KM
  • pługo-piaskarka, napęd 6×4, DMC 25 200 kg, max. ładowność 16 000 kg, 310 KM

 

 

Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły poznać dokładną specyfikację pojazdów, oraz wysłuchać opinii od innych osób korzystających z samochodów marki KAMAZ na co dzień.

W naszej ofercie znajdą Państwo 16 modeli wywrotek, które są podstawowym punktem naszej oferty. Są one używane najczęściej przez przedsiębiorstwa, ale również przez osoby prywatne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu dostarczamy pojazdy, które są przygotowane na każde warunki, dzięki czemu są niezawodne. Nasze wywrotki są niesamowicie funkcjonalne, ale przede wszystkim oszczędne.

Pługo-piaskarka reprezentuję cała rodzinę modeli specjalnych, których różnorodność i funkcjonalność powodują, że przedstawiciel każdej branży znajdzie pojazd odpowiedni do jego potrzeb. Samochody z hds, do przewozu drewna, wspomniane pługo-piaskarki czy nawet auta strażackie.

W przyszłym roku planujemy pokazać się na targach w jeszcze większym gronie! Jeśli nie chcesz czekać i pragniesz zobaczyć nasze pojazdy na własne oczy zapraszamy do kontaktu.