To musiało się stać. Nieobecne przez pewien czas na rynku, samochody dostawcze marki GAZ, wracają w wielkim stylu. Niezwykle funkcjonalne, wygodne i uniwersalne Gazele możesz teraz mieć w nowoczesnym wydaniu. U nas znajdziesz model NEXT z napędem 4×2, odrobinę starszą Gazelę Biznes z napędem 4×4 – co w wielu sytuacjach ma bardzo duże znaczenie – oraz auta z serii Gazela NEXT Furgon. Pojazdy te znajdą niezliczoną liczbę zastosowań i w każdym z nich sprawdzą się świetnie. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne do skorzystania z oferty. W wielu branżach warto pomyśleć o połączeniu szybkości Gazeli z wytrzymałością Kamaza.

Która Gazela
dla mojego biznesu?

TYLNOZSYPOWE
TRÓJSTRONNE
Wywrotki

KAMAZY to swoistego rodzaju dzieła sztuki wśród pojazdów ciężarowych z najlepszymi cechami technicznymi, jak najbardziej dostosowanymi do konsumenta. Nowa rodzina KAMAZÓW została całkowicie przeprojektowana i dzięki temu powstał nowy produkt – nowoczesna wywrotka.

Pierwszym modelem była 20-tonowa wywrotka KAMAZ-6520. Następnie firma wyprodukowała inne modele – ciągniki siodłowe KAMAZ - 6460 6x4 oraz KAMAZ - 5460 4x2, samochód wywrotkę KAMAZ -65201 8x4 i KAMAZ =53605 4x2 oraz pojazd dostawczy KAMAZ-5360 4x2.

KAMAZ stworzył kompletnie nowy segment swoich ciężarówek z kombinacją kół 4x2, 6x4, 8x4, z ładownością od 10 do 25,5 ton oraz z wagą całkowitą pojazdu od 18 do 41 ton.

Skrzyniowe

KAMAZ został stworzony do dostarczania towaru na całym świecie. Sprawdza się świetnie w manewrowaniu w wąskich uliczkach miejskich, placach załadunkowych oraz terenach poza miastem.

Co więcej samochód z HDS KAMAZ jest wytrzymały, ekonomiczny i solidny. Na tym samochodzie ciężarowym może polegać. Jako profesjonalista w swojej branży wiesz to co chcesz, nie za mało nie za dużo, to rozwiązanie skonstruowane właśnie do twojego biznesu. Samochody ciężarowe KAMAZ o ładowności od 5 do 14 ton spełniają te wymagania klienta T. Nowe KAMAZY mają wszystko czego potrzebuje segment dystrybucyjny – dużą ładowność, dobrą zwrotność, są ekonomiczne, niezawodne, a ich mocny silnik nie jest drogi w utrzymaniu.

Opłacalność jest sumą czynników takich jak zużycie paliwa, długie odstępy serwisowe oraz wysoka niezawodność. Te aspekty zostały wzięte pod uwagę podczas modyfikacji pojazdów KAMAZ. Co za tym idzie znajdzie się w nich wszystko czego potrzeba.

Siodłowe

Ciągniki KAMAZ to unikalna kombinacja innowacji, niezawodności, komfortu i dynamiki jazdy, ale przede wszystkim ich niesamowita elastyczność i zmienność sprawiają, że są ciężarówkami do każdego zadania.

Projektanci KAMAZ tak zaprojektowali ciągniki aby zapewnić swoim klientom optymalne użycie w celach transportowych.

Auta te spełniają wymagania i są stworzone do każdego zadania. Cechuje je niesamowite połączenie formy i funkcji. Jednak przede wszystkim co je wyróżnia i cechuje to racjonalizacja. KAMAZ zapewni idealną funkcjonalność na każdym kilometrze trasy. KAMAZ cechuje się świetnym komfortem jazdy co sprawia, że długa droga może wydać się krótsza. KAMAZ to niskie zużycie paliwa, komfort jazdy oraz wysoka średnia prędkość.

Z dużą ładownością oraz możliwością holowania KAMAZ jest pionierem jeżeli chodzi o osiągi w transporcie drogowym. Oferuje również stabilność jazdy oraz bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Każdy, kto doświadczył jazdy ciężarówką na autostradzie, wąskich i krętych droga poza miastami, górskimi drogami wie o czym mowa.

Samochody ciężarowe tej marki to połączenie wszystkich najlepszych cech maszyn przeznaczonych do najbardziej wymagających zadań. Poza znakomitymi parametrami, wyróżnia je również nowoczesny, całkowicie odświeżony design. Umożliwiamy Państwu wybór pojazdów o zróżnicowanym tonażu od 7, nawet do 41 ton. Dlatego też z tej oferty korzystają zarówno duże firmy budowlane, jak i przedstawiciele małego biznesu.

Dla każdego produktu KAZAM oferują dopasowaną ofertę dla większej wydajności i ekonomi. Na drugiej stronie można znaleźć informacje o ciężarówka KAMAZ, które w pełni spełniają wymogi.

Samochody specjalne

Dziś tradycyjna doktryna wojenna jest zastąpiona nowym rodzajem konfliktu. Społeczeństwo międzynarodowe staje przed groźbą różnego rodzaju konfliktów i niebezpieczeństw ze strony terrorystów.

Organizacje pokojowe oraz paramilitarne zażądały od producentów aut ciężarowych stworzenia pojazdu wielofunkcyjnego, który będzie elastyczny w celu zapewnienia szybkiego pojawienia się w miejscu gdzie jest potrzebny. Doskonała logistyka i wsparcie taktyczne sił jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu.

KAMAZ jest wiodącym producentem pojazdów wielozadaniowych i doświadczeniem w produkcji samochodów wojskowych. KAMAZ stworzył trzy klasy pojazdów wielofunkcyjnych z ładownością ja jedną oś 6t, 8t, 10t.W każdej z klas jest dostępny pełen pakiet pojazdów z napędem 4x4, 6x6, 8x8, które ponad to posiadają opcje opancerzonej kabiny, włączając w to chowaną kabinę opancerzoną.

Prezentowane pojazdy specjalistyczne KAMAZ z napędem na wszystkie koła przeznaczone są do poruszania się po pustyniach, a także trasach pokrytych kamieniami, błotem, śniegiem czy lodem. Są w stanie pokonać ekstremalne nachylenia, rzeki oraz inne tereny. Świetnie sprawdzają się w każdych warunkach. To specjalne samochody, które zostały zaprojektowane do tego, aby spełniać wymogi firm budowlanych, transportowych, a także wojska. Sprawdzają się przede wszystkim w logistyce, operacjach terenowych i wszędzie tam, gdzie ludzie polegają na solidności, mobilności oraz wydajności wykorzystywanych maszyn.

KAMAZ podwozie wielofunkcyjne 4WD zostało idealnie przygotowane do zrobienia z niego cysterny na wodę lub paliwo, samochodu który jest żurawiem, autem dostawczym do zadań specjalnych, oraz autem dla różnych systemów broni. W pojazdach wielofunkcyjnych KAMAZ prawie każda super struktura jest możliwa. Na następnej stronie znajdują się informację na temat pojazdów wielofunkcyjnych KAMAZ, których celem jest pomaganie w utrzymaniu pokoju.

Betonomieszarka

W skład naszej oferty wchodzą nowoczesne i niezwykle funkcjonalne betonomieszarki, które ze względu na doskonałe parametry spełniają oczekiwania Klientów z branży budowlanej. Każda betonomieszarka to połączenie komfortu jazdy i bezpieczeństwa przewozu mieszanki – dzięki szczelnej i stabilnej budowie, możliwe jest przewożenie materiałów budowlanych bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz.

Hakowiec

Wykorzystując nowoczesne technologie oraz doskonałej jakości komponenty, tworzymy innowacyjne oraz wyjątkowo komfortowe pojazdy ciężarowe, w tym hakowce o bardzo dużym udźwigu. Łatwość sterowania oraz doskonała hydraulika sprawiają, że każdy hakowiec zakupiony w naszej firmie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy nowoczesne pojazdy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Pojazdy komunalne

Oferujemy Państwu wysokiej klasy pojazdy komunalne, takie jak samochód asenizacyjny, które spełnią swoje zadania w zakresie wywozu nieczystości i tym samym umożliwią dbanie o czystość w miejscowościach, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i korzysta się np. z szamb. Każdy pojazd komunalny z naszej oferty został dostosowany do indywidualnych oczekiwań Klientów i oparty na najlepszych komponentach oraz technologiach.

Samochody strażackie

Łącząc funkcjonalność z komfortem oraz łatwością obsługi, stworzyliśmy wysokiej klasy samochody strażackie wyposażone w nowoczesne pompy firmy Rosenbauer. Doskonałe walory terenowe, szczelny układ napędowy czy minimum elektroniki to tylko niektóre atuty, dzięki którym każdy nasz samochód strażacki wyróżnia się na tle pojazdów tego typu, tworzonych przez innych producentów. Pojazdy przeszły liczne, trudne testy.

Żuraw samochodowy

Niezastąpiony w rożnego rodzaju pracach budowlanych żuraw samochodowy to nasza oferta dla firm, chcących świadczyć usługi swoim Klientom sprawnie i fachowo. Korzystając z najlepszych komponentów, KAMAZ stworzył rozwiązania o doskonałych parametrach technicznych, wysokiej sprawności oraz w pełni bezpieczne. Żuraw samojezdny pozwoli Państwu realizować bardzo zróżnicowane, nawet najtrudniejsze zadania, a parametry udźwigów nie odbiegają od pojazdów konkurencji tego typu.

Podwozia

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne podwozia, na których można zamontować również podnośnik koszowy. Nasze pojazdy to moc, niezawodność oraz zdolność dowolnej konfiguracji i dopasowania do indywidualnych potrzeb inwestora. Zapraszamy do współpracy.

Polecane: samochody strażackie | hakowiec | żuraw samochodowy | wywrotki | pojazdy komunalne | samochody z HDS